Jeton Kart Satın Al

Jeton-kart-satin-al.pngİnternet güvenliğine ilişkin hem internet sitelerinin hem de bankaların önlem aldığı günümüzde kart hırsızlığı vakaları yaşanabiliyor. Bu durum tüketicilerin bir kısmının internet üzerinden yapılan alışverişlere karşı daha mesafeli bir duruş sergilemesine neden oluyor. İnternet üzerinden gerçekleştirilen dolandırıcılık yöntemleriyle kullanıcılar önemli mağduriyetler yaşayabiliyor. Bu tarz durumların önüne geçebilmek için daha güvenli ödeme sistemlerinin kullanılması tavsiye ediliyor.Son zamanların en sık kullanılan ödeme sistemlerinden biri olan Jeton ile güvenli bir alışveriş mümkün. Jeton kullanımı ile sizler de güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Jeton alabilmek için öncelikle Jeton satışı gerçekleştiren bayilere başvurmanız gerekiyor. Bu bayiler sizlere Euro kurunun durumuna göre belirli bir komisyon ekleyerek Jeton satışı gerçekleştiriyorlar. Firmamız da Jeton satışı gerçekleştiren firmaların içerisinde kullanıcılara hizmet sağlıyor.

Jeton Nedir?

Jeton, üzerinde ya da içerisinde yer alan çipte herhangi bir şekilde kimlik bilgilerinizin yer almadığı online olarak kullanılan ön ödemeli bir kart olarak açıklanabilir. İnternet üzerinden yapacağınız alışverişlerde rahatlıkla kullanabileceğiniz Jeton ile tamamen güvenli ve hızlı bir ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme esnasında hiçbir şekilde kimlik bilgilerinize yer vermeyen ve bu sayede birçok güvenlik riskinin önüne geçen Jeton, aynı zamanda ön ödemeli bir kart olması ile kredi kartlarından büyük ölçüde ayrılıyor. Güvenli olmayan ya da sertifikasız internet siteleri üzerinden yaptığınız alışverişlerde kredi kartı bilgilerinizin büyük ölçüde çalınma ihtimali bulunuyor. Ayrıca herhangi bir ödeme esnasında kredi kartı bilgilerinizi ekran klavyesi ile yapmadığınız takdirde kredi kartı dolandırıcıları kart bilgilerinizi bilgisayarınıza gönderdikleri bir virüs ile çalabiliyorlar. Bu tip vakalara karşı bazı tedbirler alınabilir. Bu tedbirlerden biri de Jeton kart kullanımı olabilir.

Jeton İle Nasıl Ödeme Yapılır?

Online ödemelerinizde Jeton’yı kullanabilmeniz için öncelikle alışveriş yaptığınız internet sitesinin Jeton ile ödeme alıyor olması gerekir. Bunu kontrol etmek için site üzerinde ödeme kısmına gelerek Jeton seçeneğinin olup olmadığını inceleyin. İnternet sitelerinin ödeme alımlarında yaygın bir şekilde tercih ettiği Jeton giderek yaygınlaşıyor.Seçtiğiniz ürün ya da hizmet için ödeme seçeneklerine giderek Jeton’yı işaretleyin ve devam edin. Sitenin sizden isteyeceği Jeton PİN kodunuzu girin ve hemen ardından işlemi onaylayın. Bu sayede ödeme yaptığınız site satın almış olduğunuz ürün/hizmet için sizden ödeme alırken hiçbir şekilde kimlik bilgilerinize ulaşamayacak. Bu sayede güvenli bir alışveriş gerçekleştiriyor olduğunuz gibi aynı zamanda kimlik bilgileriniz de üçüncü şahısların erişimine kapalı olacak.

slider12.png

Jeton’nın Avantajları Nelerdir?

Bir ön ödemeli kart olarak sadece yüklediğiniz tutarda harcama yapabileceğiniz Jeton, sizleri daha planlı bir online alışverişe sevk ediyor. Bu durum son yıllarda yaşanan tüketim çılgınlığı açısından son derece önemli. Jeton satın alırken yalnızca harcama yapacağınız tutar kadar bir limit satın alabilir ve Jeton kartınızın bakiyesinin tamamını farklı farklı alışverişlerde kullanabilirsiniz. Jeton’nın avantajları şu şekilde:

Ön ödemeli bir kart olması ile belli bir alışveriş planı yapmanızı sağlar. Yüksek harcamaların önüne geçmenizde yardımcı olur.
Jeton’da kimlik bilgileriniz herhangi bir şekilde yer almaz. Ayrıca tüm ödemeleriniz Jeton’da yer alan 16 haneli PİN kodu ile gerçekleştirilir.
Jeton kartınızı son limitine kadar farklı farklı alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Ayrıca Jeton içerisinde yer alan bakiyenizi, Jeton satış bayileri üzerinden nakite çevirebilmeniz de mümkün.
Jeton, Euro bazlı bir online ödeme kartı olduğundan dolayı aynı zamanda önemli bir yatırım aracı olarak kullanılabilir.
Jeton karta sahip olabilmek için birbirinden farklı ödeme imkanları mevcut. Nakit, havale/EFT ya da kredi kartı ile Jeton karta sahip olabilmeniz mümkün.
Son derece yaygın olarak kullanılan bir online ödeme sistemi olmasıyla sizlere pratik ödeme seçeneği sağlar.
Bir Jeton karta sahip olmak için yeterince nedeniniz var. Firmamız sizlere düşük komisyonlar eşliğinde Jeton kart hizmeti veriyor. Jeton karta avantajlı bir şekilde sahip olmak için bizlere başvurabilirsiniz. Satın almak istediğiniz Jeton kart limiti ne kadar yüksek olursa komisyon oranının da aynı şekilde düştüğünü söylemek mümkün. O halde siz de daha güvenli alışverişler için Jeton kartı tercih edin. Euro bazında son derece avantajlı alışverişler yapabileceğiniz bu kart ile daha keyifli bir online alışveriş mümkün görünüyor.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s