Jeton ile Nasıl Para Çekilir

img3.pngJeton ile iyi mi para çekilir; bankaların sunduğu avantajlı hizmetler, hesap türleri, kart çeşitleri ve daha bir oldukça hizmet kullananların merak etmektedir. İhtiyaçlarını karşılamaları şeklinde nedenlerden dolayı ne olursa olsun tercih ediliyor.Jeton kart gibi kartlar ise genel olarak meraktan değil emin olduğundan sıklıkla kullanılıyor. Sanal kart veya ön ödemeli kart olarak anılan bu türdeki kartlar kişisel bilgilere asla yer vermiyor. Satın alma işleminde tek beyan edilen şey kartın asıl olarak kendisi olan 16 haneli dijital numaralardan oluyor.

 

Dolandırıcılıklara Karşı Jeton ile nasıl para çekilir

Gizlilik ilkesinin en iyi korunduğu bu kart sisteminde alışveriş adeta sanal bir fert tarafınca sağlanıyor izlenimi yaratılıyor. Faturada isim, hesap özeti veya başka bir alışverişi icra eden bilgisini arkada bırakmayan sistem özel sitelerden alışveriş yapanların tercihi oluyor. Kartın bir diğer kullanım alanı ise para gönderme işleminde kullanılması. Real bir kart olmaması sebebi ile para gönderme işlemi yapılacak kişiye kargo, posta şeklinde aracılarla göndermeye gerek kalmıyor. Bir tek numaralardan oluşan kartın 16 hanesini para göndermek istenen birey ile paylaşmak yeterli oluyor. Mail, ileti yada telefon ile iletildiğinde karşı tarafa para gönderme işlemi tamamlanmış oluyor.

Oldukca hızlı ve masrafsız para yollama yöntemi olarak kullanılan bu sistem yeni yeni yaygınlaşıyor. Gelecekte en sık kullanılan para gönderme yöntemi olacağına kesin gaslıyle bakılıyor. Gönderme işlemi bu kadar basitken Jeton ile iyi mi para çekilir kısmı da o denli bayağı. Para gönderilen kişi bu 19 haneden oluşan sanal kartı gene Jeton satıcıları üzerinden Jeton bozum yapılabiliyor. Bu sayede kart paraya dönüştürülmüş oluyor. Paraya çevrildiği anda satıcılar bunu belirtilen hesaba aktarıyor.

Mevduat Hesabı ile Jeton Al

ferdin mevduat hesabına aktarılan para nakit olarak çekilebiliyor. Bu işlem sırasında bazı satıcılar bir komisyon bedeli talep edebiliyor. Bu komisyon kartın üzerinden kesiliyor ve kalan meblağ hesaba aktarılıyor. Genel olarak gelen para bir şirket tarafınca gönderilmiş olarak görünüyor. Oldukca kolay olan bu yöntem yine peşinde para gönderme işleminde iz bırakmak istemeyen; aslabir bilgiyi arkasında bırakmaktan hoşlanmayanların tercihi oluyor. İster alışveriş yaparken, ister para gönderirken yada çekerken istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Türkiye’de Jeton sanal kart en sık oyun sitelerinde kullanılıyor. Satın alındığı yer gibi kullanıldığı oyun siteleri de genelde yurt dışı firmalarına ait ve oralardan lisans almış firmalardan oluşuyor. Bu ödeme yöntemlerinin başında da güvenli ve hızlı olan Jeton geliyor.

Jeton Kartlarınızı güven İçerisinde Bozuyoruz

Jeton kullanıcıları diledikleri kadar kart satın alabiliyor ve istedikleri an kullanabiliyor. Satın alınan kartlar uzun süre kullanılmadığı takdirde istenir ise Jeton bozdurma yapabiliyorsunuz. Bu denli kullanışlı olması nedeni ile her geçen gün kullanıcı sayısını arttırıyor. Ön ödemeli kart sistemi yakın zamanda tüm alışveriş sitelerinde kullanılır hale geleceğe benziyor. Kullanıcılar kadar satıcılarında tercih etmiş olduğu yöntem bankaların izlediği yöntemler ile uğraşmayı ortadan kaldırıyor. Bu sayede satıcı da alıcı da durumdan memnun kalıyor.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s