Jeton Kart Canlı Destek

jeton-canli-destek.pngJeton canlı destek Jeton kart; Oyun siteleri genel anlamda gelişmiş kriptolama sertifikaları ile güvenlik altına alınmıştır. Bu şekilde olsa da kredi kartınızı ve gerçek bilgilerinizi yansıtan ödeme kanallarını buralarda kullanmak istememeniz normaldir. Nitekim kredi kartı ekstrelerinizde bir Oyun sitesinde meydana getirilen harcamalara dair ekstrelerin görülmesi meşhurk yaşamınızda birçok zorluğa sebep olabilir. Bu nedenle anonim ödeme kanallarını kullanmanız faydalı olacaktır.

 

 

Kredi Kartı ile kişisel bilgilerinizi gizli tutamazsınız!

Kredi kartınızı internette kullandığınız sürece kişisel bilgilerinizi gizli saklı tutmanız imkânsızdır. Oyun oynadığınız her sitenin eşit derecede emin olduğundan emin olamazsınız. Eğer herhangi bir mecranın gerçek kimlik bilgilerinizi kullanmak için yeterince güvenilir olmadığını düşünüyorsanız; yapmanız gereken Jeton kart al’arak anonim bir ödeme mecrası bulmak ve alışverişlerinizi bu şekilde yapmaktır.

Jeton ile kimlik bilgilerinizi koruyun.

Jeton, kimlik bilgilerinizi güvence altına alan bir ödeme kanalıdır. Ukash ve Astropay benzeri bir yapıya haizdir. Bir nevi kontör sistemi olduğu da söylenebilir. Bu sistem 16 haneli bir elektronik pin numarası üzerinden çalışır. Bu pin gelişmiş bir algoritmayla belirlendiği için herhangi bir halde tahmin edilmesi mümkün değildir. Ek olarak tamamen güvenli bir ödeme kanalıdır.

Jeton satın aldığınız sitede Canlı Destek Olmalı

Jeton’yı almış olduğunız bakiye dâhilinde kullanabilirsiniz. Bu kartın satışını yapmakta olan siteler fiyata belli bir komisyon eklemekte ve bu şekilde kâr etmektedir. Bu bakımdan öncelikle düşük komisyon isteyen sitelere göz atmanız gerekir. Bununla beraber Jeton satın almış olduğunız sitede Jeton canlı destek olduğundan kararlı olmalısınız. Nitekim her site eşit derecede emin olmayabilir.Sanal kart kullanımı Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına aykırı bir konum değildir. Ulusal ve uluslar arası yasalara nazaran herhangi bir mahsuru bulunmamaktadır. Ancak internet yasal denetim yapılabilen bir mecra değildir. [Dolayısıyla bu mecradaki dolandırıcılarla mücadele etmek ve onlara karşı dikkatli olmak sizin görevinizdir]. Özellikle sanal kart satın alırken bu mevzuya dikkat etmeniz son aşama önemlidir.

Jeton satın alacağınız sitenin resmi olmalı…

Jeton satın alacağınız sitenin resmi bir lisansa sahip olduğundan emin olmalısınız. Bununla birlikte satış icra eden kişilerin ulaşılabilir olması da önemlidir. Eğer alışveriş meydana getirdiğinız sitede Jeton canlı destek hattı yoksa buradan uzak durmanız faydalı olacaktır. Canlı destek hattı olan bir sitede kullanım ile ilgili sorunlarınıza 7 gün 24 saat yardım bulabilirsiniz Jeton satın al.Alışveriş icra ettiğinız sitede dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan bir diğer unsur ise kimlik bilgilerinizin güvenilirliğidir. Eğer bir sitede alışveriş yaparken normalde gerek olmayan bilgilerinizi bekliyorsa dikkatli olmalısınız. Nitekim kredi kartı ile alışveriş olanağı sağlayan her sitede SSL ve SET protokollerinin bulunması gerekir. Bu protokoller ödeme bilgilerinin 3.Kişilerin eline geçmeden kullanılabilmesini sağlar.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s