Jeton ile Nasıl Para Çekilir

img3.pngJeton ile iyi mi para çekilir; bankaların sunduğu avantajlı hizmetler, hesap türleri, kart çeşitleri ve daha bir oldukça hizmet kullananların merak etmektedir. İhtiyaçlarını karşılamaları şeklinde nedenlerden dolayı ne olursa olsun tercih ediliyor.Jeton kart gibi kartlar ise genel olarak meraktan değil emin olduğundan sıklıkla kullanılıyor. Sanal kart veya ön ödemeli kart olarak anılan bu türdeki kartlar kişisel bilgilere asla yer vermiyor. Satın alma işleminde tek beyan edilen şey kartın asıl olarak kendisi olan 16 haneli dijital numaralardan oluyor.Devamı »

Jeton Kart Canlı Destek

jeton-canli-destek.pngJeton canlı destek Jeton kart; Oyun siteleri genel anlamda gelişmiş kriptolama sertifikaları ile güvenlik altına alınmıştır. Bu şekilde olsa da kredi kartınızı ve gerçek bilgilerinizi yansıtan ödeme kanallarını buralarda kullanmak istememeniz normaldir. Nitekim kredi kartı ekstrelerinizde bir Oyun sitesinde meydana getirilen harcamalara dair ekstrelerin görülmesi meşhurk yaşamınızda birçok zorluğa sebep olabilir. Bu nedenle anonim ödeme kanallarını kullanmanız faydalı olacaktır.Devamı »

Jeton Kart Bozdurma

jeton-kredi-kartJeton kartlar, siz müşterilerimize sağladığı güvenli, hızlı ve avantajlı alışveriş fırsatlarının yanında artık nakit para ihtiyacınıza da cevap verebilmektedir. Online alışverişlerinizi gerçekleştirdiğiniz site size Jeton ile ödeme yapmış, alışverişlerinizden elde ettiğiniz kazanç Jeton olarak elinize geçmiş, veya satın aldığınız Jeton kartlarınızı kullanmayıp nakite çevirmek isteyebilirsiniz. Jeton ile para çekme işleminizi en güvenli ve hızlı şekilde sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.Jeton Resmi Bayi olarak min.10€ ve üzeri kartlarınızı nakite çevirerek anında banka hesabınıza havale imkanı sunmaktayız. Jeton ile para çekme işleminizi düşük bir komisyonla en hızlı ve güvenli şekilde sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Jeton kart bozdurma nasıl yapılır?

  • Tüm satın alma ve bozum işlemlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için sitemizden hızlı ve basit bir şekilde üyelik oluşturmanız gereklidir.
  • Jeton üyelik hesabınızdan, bankanızı seçip, şube kodunuzu ve IBAN numaranızı girerek hesap ekleme işleminizi gerçekleştirin.
  • Sitemiz üzerinde BOZDUR kısmından, eklemiş olduğunuz banka hesabınızı ve kartınızın € cinsinden değerini seçip, sahip olduğunuz kart numaranızı girin. Ardından kısa bir süre içerisinde bozum işleminiz tamamlanıp, nakit paranız hesabınıza gönderilecektir.

jeton-kart-nedir.png

7 gün 24 saat boyunca Jeton Canlı Destek hattımız üzerinden, Jeton’ya dair yaşayacağınız her problemde yardım alabilir, satın alma ve Jeton kart para çekme işlemleriniz için yönlendirme talep edebilirsiniz. Tüm talep ve istekleriniz için canlı destek hattımız üzerinden ve destek@Jeton.net adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Jeton ile güvenli alışverişin ve Jeton’nın ayrıcalıklarının keyfini yaşamaya devam edin.

Jeton Kart Satın Al

Jeton-kart-satin-al.pngİnternet güvenliğine ilişkin hem internet sitelerinin hem de bankaların önlem aldığı günümüzde kart hırsızlığı vakaları yaşanabiliyor. Bu durum tüketicilerin bir kısmının internet üzerinden yapılan alışverişlere karşı daha mesafeli bir duruş sergilemesine neden oluyor. İnternet üzerinden gerçekleştirilen dolandırıcılık yöntemleriyle kullanıcılar önemli mağduriyetler yaşayabiliyor. Bu tarz durumların önüne geçebilmek için daha güvenli ödeme sistemlerinin kullanılması tavsiye ediliyor.Son zamanların en sık kullanılan ödeme sistemlerinden biri olan Jeton ile güvenli bir alışveriş mümkün. Jeton kullanımı ile sizler de güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Jeton alabilmek için öncelikle Jeton satışı gerçekleştiren bayilere başvurmanız gerekiyor. Bu bayiler sizlere Euro kurunun durumuna göre belirli bir komisyon ekleyerek Jeton satışı gerçekleştiriyorlar. Firmamız da Jeton satışı gerçekleştiren firmaların içerisinde kullanıcılara hizmet sağlıyor.

Jeton Nedir?

Jeton, üzerinde ya da içerisinde yer alan çipte herhangi bir şekilde kimlik bilgilerinizin yer almadığı online olarak kullanılan ön ödemeli bir kart olarak açıklanabilir. İnternet üzerinden yapacağınız alışverişlerde rahatlıkla kullanabileceğiniz Jeton ile tamamen güvenli ve hızlı bir ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme esnasında hiçbir şekilde kimlik bilgilerinize yer vermeyen ve bu sayede birçok güvenlik riskinin önüne geçen Jeton, aynı zamanda ön ödemeli bir kart olması ile kredi kartlarından büyük ölçüde ayrılıyor. Güvenli olmayan ya da sertifikasız internet siteleri üzerinden yaptığınız alışverişlerde kredi kartı bilgilerinizin büyük ölçüde çalınma ihtimali bulunuyor. Ayrıca herhangi bir ödeme esnasında kredi kartı bilgilerinizi ekran klavyesi ile yapmadığınız takdirde kredi kartı dolandırıcıları kart bilgilerinizi bilgisayarınıza gönderdikleri bir virüs ile çalabiliyorlar. Bu tip vakalara karşı bazı tedbirler alınabilir. Bu tedbirlerden biri de Jeton kart kullanımı olabilir.

Jeton İle Nasıl Ödeme Yapılır?

Online ödemelerinizde Jeton’yı kullanabilmeniz için öncelikle alışveriş yaptığınız internet sitesinin Jeton ile ödeme alıyor olması gerekir. Bunu kontrol etmek için site üzerinde ödeme kısmına gelerek Jeton seçeneğinin olup olmadığını inceleyin. İnternet sitelerinin ödeme alımlarında yaygın bir şekilde tercih ettiği Jeton giderek yaygınlaşıyor.Seçtiğiniz ürün ya da hizmet için ödeme seçeneklerine giderek Jeton’yı işaretleyin ve devam edin. Sitenin sizden isteyeceği Jeton PİN kodunuzu girin ve hemen ardından işlemi onaylayın. Bu sayede ödeme yaptığınız site satın almış olduğunuz ürün/hizmet için sizden ödeme alırken hiçbir şekilde kimlik bilgilerinize ulaşamayacak. Bu sayede güvenli bir alışveriş gerçekleştiriyor olduğunuz gibi aynı zamanda kimlik bilgileriniz de üçüncü şahısların erişimine kapalı olacak.

slider12.png

Jeton’nın Avantajları Nelerdir?

Bir ön ödemeli kart olarak sadece yüklediğiniz tutarda harcama yapabileceğiniz Jeton, sizleri daha planlı bir online alışverişe sevk ediyor. Bu durum son yıllarda yaşanan tüketim çılgınlığı açısından son derece önemli. Jeton satın alırken yalnızca harcama yapacağınız tutar kadar bir limit satın alabilir ve Jeton kartınızın bakiyesinin tamamını farklı farklı alışverişlerde kullanabilirsiniz. Jeton’nın avantajları şu şekilde:

Ön ödemeli bir kart olması ile belli bir alışveriş planı yapmanızı sağlar. Yüksek harcamaların önüne geçmenizde yardımcı olur.
Jeton’da kimlik bilgileriniz herhangi bir şekilde yer almaz. Ayrıca tüm ödemeleriniz Jeton’da yer alan 16 haneli PİN kodu ile gerçekleştirilir.
Jeton kartınızı son limitine kadar farklı farklı alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Ayrıca Jeton içerisinde yer alan bakiyenizi, Jeton satış bayileri üzerinden nakite çevirebilmeniz de mümkün.
Jeton, Euro bazlı bir online ödeme kartı olduğundan dolayı aynı zamanda önemli bir yatırım aracı olarak kullanılabilir.
Jeton karta sahip olabilmek için birbirinden farklı ödeme imkanları mevcut. Nakit, havale/EFT ya da kredi kartı ile Jeton karta sahip olabilmeniz mümkün.
Son derece yaygın olarak kullanılan bir online ödeme sistemi olmasıyla sizlere pratik ödeme seçeneği sağlar.
Bir Jeton karta sahip olmak için yeterince nedeniniz var. Firmamız sizlere düşük komisyonlar eşliğinde Jeton kart hizmeti veriyor. Jeton karta avantajlı bir şekilde sahip olmak için bizlere başvurabilirsiniz. Satın almak istediğiniz Jeton kart limiti ne kadar yüksek olursa komisyon oranının da aynı şekilde düştüğünü söylemek mümkün. O halde siz de daha güvenli alışverişler için Jeton kartı tercih edin. Euro bazında son derece avantajlı alışverişler yapabileceğiniz bu kart ile daha keyifli bir online alışveriş mümkün görünüyor.

Jeton Kart Nedir?

1.pngİnternet üzerinden alışveriş yapmak giderek daha güvensiz bir hal alıyor. İnternet üzerinden kredi kartlarıyla alışveriş yapan kullanıcılar, zaman zaman sıkıntılı durumlarla karşılaşabiliyorlar. Bu durum özellikle kullanıcıların kredi kartı bilgilerinin çalınması ve hızlı bir şekilde bu çalınan kart bilgileri üzerinden online alışveriş yapılması ile sonuçlanıyor. Bu tip çalıntı vakaları genellikle güvenlik seçenekleri yeterli olmayan internet siteleri üzerinde gerçekleşiyor. Hatta bazı internet siteleri sadece kullanıcıların kredi kartı bilgilerini ele geçirmek üzere tasarlanmış durumda. Buradan çıkarılabilecek en önemli sonuç; kullanıcıların internet üzerinde yaptıkları alışverişlerde çok daha bilinçli bir şekilde hareket etmeleri gerektiği.

Online Alışverişin Güvenli Aracı Jeton

Tüketici istatistiklerine bakıldığında son yıllarda internet üzerinden yapılan alışverişlerin büyük ölçüde arttığını görebiliyoruz. Tüketiciler zaman açısından tasarruf etmek istedikleri için çoğunlukla daha pratik uygulamalara yöneliyorlar. Bunlardan biri de kuşkusuz online alışveriş. Tüketicilerin online alışverişi tercih etmeleriyle birlikte birçok güvenlik riski ile karşı karşıya kaldıklarını söylemek mümkün. Bu riskleri minimize etmek için birçok seçenek bulunuyor. Bu seçenekler:Mutlaka prestijli siteler üzerinden alışveriş yapın. Size güven vermeyen, şüpheli internet siteleri üzerinden hiçbir şekilde alışveriş yapmayın.
Güvenli siteler üzerinden alışveriş yaparken mutlaka ekran klavyesi kullanın.
Alışverişinizi onaylamanız için telefonunuza kısa mesaj gönderen ödeme sistemlerine sahip olan internet sitelerini tercih edin.
Tüm bu seçeneklerin dışında Jeton’yı kullanarak online alışveriş esnasında oluşabilecek tüm risklerin önüne geçebilir, riskleri sıfıra indirebilirsiniz.
Jeton, internet üzerinden yaptığınız alışverişlerde kullanabileceğiniz bir sanal kart olarak tanımlanabilir. Jeton ile kişisel bilgilerinizi vermeden online ödeme yapabilirsiniz. İnternet üzerinden yaptığınız alışverişlerde Jeton ile bütün problemleri sıfıra indirebilirsiniz.

2

Tüm Ödemelerinizde Jeton’yı Tercih Edebilirsiniz

E-ticaret, oyun, alışveriş, bilişim vb. sitelerde yapacağınız ödemeler için Jeton’yı kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden yapacağınız bir ödeme esnasında sitenin ödeme seçenekleri arasında Jeton’nın olup olmadığını inceleyin. İnternet sitelerinin ödeme seçeneklerine hızlı bir şekilde yerleştirilen Jeton giderek yaygınlaşıyor. Jeton’nın üzerinde 19 haneli bir sayı bulunuyor. Bu sayının haricinde hiçbir şekilde sizinle ilgili kişisel bilgiler yer almıyor. Bu sayede %100 güvenli bir alışveriş yapabilmeniz mümkün.

Tek Kullanımlık Kartlar

Ön ödemeli bir kart olması itibariyle son derece güvenli olduğunu söyleyebiliriz. 16 haneli bir PİN sistemine sahip olan Jeton, tek kullanımlıktır. 10 €, 15 €, 20 €, 30 €, 40 €, 50 €, 60 €, 70 €, 100 €, 500 €, 1000 € vs. farklı farklı seçenekleri bulunan bu sanal karta belirli jeton karta sahip olmanız mümkün. Euro’daki iniş çıkışlardan dolayı anlık olarak Jeton fiyatları güncellenebiliyor. Tek kullanımlık bir kart olmasıyla internet üzerinden yapmak istediğiniz alışveriş tutarında bir Jeton satın almanız çok daha mantıklı olacaktır. Tek kullanımlık bir kart olması nedeniyle Jeton’ya para üstü almak mümkün olmuyor. Ayrıca tek kullanım gerçekleştikten sonra Jeton otomatik olarak imha ediliyor.İnternet üzerinde yer alan en güvenli ödeme seçeneklerinden biri olarak kullanıcılar arasında giderek yaygınlaşan Jeton ile ilgili yeni gelişmeler olabilir. Jeton kullanımı her geçen gün biraz daha artarken kurumsal firmalar da internet sitelerinde Jeton’yı bir ödeme seçeneği olarak ekliyorlar. Diğer sanal kartların aksine kullanıcıların hiçbir şekilde bilgilerini paylaşmayan Jeton, özellikle bu yönüyle dikkatlerini üzerine çekmiş durumda. Kredi kartı kullanımı ile ilgili çeşitli problemler yaşayan kullanıcılar bu sayede daha rahat bir alışveriş gerçekleştirebiliyor. Jeton satışı gerçekleştiren güvenli internet sitelerinden belli bir tutar karşılığında Jeton satın alabilir ve ücreti havale/EFT ya da kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz. Jeton ile daha güvenli alışverişlere yelken açın!